Najde se někdo z Praha 5 - Smichov popř. okoli k občasnému (1x-2x v měs.) hraní na pohodu,nic profi . Zatim jsme 4x kytara a basa (zacatecnici a pokrocily) k dispozici klubovna (točené pivo,bar,kouření povoleno). Jde o domaci hospodske hraní,( trampske,country, atd.)Na věku nezáleží,my 45-60. Ideálně BANJO, začátečník nevadí , a jiné,.Bližší info na email. Platí do smazání